Nabíjecí stanice pro elektrokola BIKE-ENERGY pro kraje, města, obce

Zvýšení atraktivity regionu, města, nebo obce?

Odlehčení dopravní infrastruktuře?

Zvýšení kvality života?

Třikrát ano!

V roce 2008 se v České republice prodalo dohromady jen asi 50 elektrokol.  V roce 2018 okolo 50 tisíc, v roce 2019 to bylo 80 tisíc a v letošním roce se očekává  prodej až 110 tisíc elektrických kol.

Kraje, města a obce, která podpoří tento pozitivní trend budováním infrastruktury nabíjecích stanic pro elektrokola pomohou nejen svým občanům.  

Větší atraktivita regionu, města, nebo obce podporujících stále větší skupinu cykloturistů používajících elektrokola je zcela zřejmá.

Výstavba nabíjecích stanic pro elektrokola – velmi rychlý a jednoduchý způsob jak odlehčit přetížené dopravní infrastruktuře a přitom současně i podpořit aktivní způsob trávení volného času a tím  zvyšovat kvalitu života vlastních občanů.

V západní Evropě byl v loňském roce podle idnes.cz „…podíl prodeje elektrokol 40 procent, což odpovídá 190 tisícům prodaných kusů v Rakousku, respektive 1,25 milionu na německém trhu…“

Buďme k uživatelům elektrokol podobně přátelští jako jsou v Rakousku a v Německu a budujme podobnou infrastrukturu jaká je v těchto zemích.  

Jak na to?   Ozvěte se nám.  Rádi vám pomůžeme.

(Mapa znázorňuje nabíjecí místa pouze jednoho provozovatele).